Dostawa

Wszystkie produkty są dostarczane przez Royal Mail. Staramy się, aby wszystkie zamówienia były wysyłane do następnego dnia roboczego.

Do obliczenia kosztów dostawy używamy standardowych stawek Royal Mail. Ze względów bezpieczeństwa zalecamy wybranie usługi Royal Mail Signed For™. Typowe ceny dostawy małych paczek poniżej 2kg to:

Rodzaj UsługiCzas Dostawy
(od dnia wysyłki)
Cena
(waga do 2kg)
Royal Mail Signed For™ 1st Class1 dzień£5.39
Royal Mail Signed For™ 2nd Class2-3 dni£4.69
1nd Class mail1 dzień£4.19
2nd Class mail2-3 dni£3.49

Usługi Royal Mail Signed oferują dowód doręczenia i rekompensatę do 50 GBP, jeśli potrzebujesz dodatkowego spokoju.


Wszystkie pozostałe kraje:
Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów dostawy i przybliżonego czasu realizacji.

W okresach promocyjnych należy poczekać nieco dłużej na wysyłkę i dostawę. Czasami dostawa może zostać opóźniona z powodu zdarzenia pozostającego poza naszą kontrolą. Jeśli uważasz, że Twoja dostawa jest opóźniona, skontaktuj się z nami, a my natychmiast się tym zajmiemy.

Będziesz mógł wybrać pomiędzy adresem dostawy podanym podczas rejestracji lub możliwością wprowadzenia nowego adresu podczas składania zamówienia. Upewnij się, że Twoje dane adresowe są prawidłowe!
 

Zwroty

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać produkty najwyższej jakości i chcemy, abyś był zadowolony za każdym razem, gdy robisz u nas zakupy.

Jeśli z jakiegoś powodu chcesz zwrócić przedmiot, poniżej znajdziesz informacje, jak i kiedy możesz to zrobić.

Anulowanie zamówienia

Jeśli anulujesz zamówienie zgodnie z przepisami dotyczącymi umów konsumenckich z 2013 r., musisz zwrócić je nam w oryginalnym opakowaniu nie później niż 10 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o chęci anulowania. Prosimy o zwrot produktu jako nowego i nieużywanego.

Jak zwrócić przedmiot

Aby zwrócić towar prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej. Następnie prześlemy Ci adres dostawy i dalsze instrukcje. Twoim obowiązkiem jest bezpieczne odesłanie produktu do nas, dlatego zalecamy skorzystanie z usługi przesyłki rejestrowanej.

Zwroty kosztu dostawy

Jeśli anulujesz zamówienie, zwrócimy Ci poniesione przez Ciebie koszty dostawy, ale nie koszt zwrotu przedmiotu do nas.

W przypadku zwrotu przedmiotów z powodu błędu z naszej strony, wadliwości, niezgodności z opisem lub uszkodzenia w momencie dostarczenia, zwrócimy zarówno poniesione przez Ciebie koszty dostawy, jak i uzasadnione koszty zwrotu przedmiotu do nas (w tym przypadku będziemy potrzebować dowodu nadania).

Niniejsze warunki nie mają wpływu na Twoje prawa ustawowe.